Dane firmy

MIR - Marcin Małaczek

Bąkowa 14
27-310 Ciepielów

e-mail: mir@mir.radom.pl

NIP: 811-103-62-64
REGON: 672747632

Konto bankowe:

Bank Pekao SA II Oddział w Radomiu
Nr: 10 1240 3259 1111 0000 3002 7314


Zgłoszenie awarii
plik do pobraniaZobacz nasz profil w:

Telewizja satelitarna i kablowa

Firma MIR wykonuje instalacje telewizji satelitarnej i kablowej. W dobie postępującego rozwoju technicznego montaż kabla między anteną i odbiornikiem jest już niewystarczająca. Instalacja telewizyjna powinna być przemyślana i zaplanowana, żeby po zamieszkaniu w nowym domu nie okazało się, że oglądanie telewizji na więcej niż jednym odbiorniku jest nie możliwe, bez kilku anten, dekoderów itp. Jako specjaliści doradzimy Państwu jak przygotować się do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej oraz sygnałów satelitarnych z różnych dostępnych nadajników satelitarnych.

Wykonujemy także okablowanie pod systemy kina domowego. Zadbanie o odpowiednie okablowanie na etapie budowy pozwala w przyszłości uniknąć problemów z prawidłowym podłączeniem zakupionego sprzętu.

Dostarczymy Państwu cały niezbędny sprzet tj. anteny, ripitery, multiswitche, tunery oraz telewizory.

Wzmacnianie sygnałów GSM

Polecamy Państwu montaż Repeaterów Signal GSM-305 A6765 służy do wzmocnienia sygnału GSM i wprowadzeniu go do wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie doskonale nadaję się do miejsc gdzie sygnał GSM jest na tyle słaby, że prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy jest niemożliwy. Przykładem może być miejsce położone daleko od nadajnika lub budynek z grubymi murami, piwnicami użytkowymi (kawiarnie) lub nowoczesnymi oknami których szyby kryte są związkami metalicznymi.

Nasza firma wykorzystuje urządzenia następujących renomowanych producentów:

Mapa strony Mapa strony
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 MIR System
Realizacja: combinezone - strony www